| LMAO a întrebat:

Ce serial, carte sau film va place?[si imi recomandati]dau funda de aia jmechera

14 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Montarea parchetului, saparea gradinii toamna, aaaa, zugravirea apartamentului... aaaaa probleme la instalatii aaaaa cam asta ti-as recomanda eu sa citesti si sa vizionezi la categoria asta.

| blueangel99 a răspuns:

Serial: Legendele Palatului (pe TVR1)
Carte: "Iliada" de Homer
cărţi de Julles Verne, cărţi de Alexandre Dumas, "Eragon" de Christopher Paollini, în general cărţile de aventură.
Film: Home Alone (toate părţile) rolling on the floor

Tu?

Bye, bye!

| 愛日本 a răspuns:

Serial : LaLa Band Pariu cu viaţa
Film :
Piraţii din Caraibe love strucklove strucklove struck
Twilightlove strucklove strucklove struck
Van Helsing love strucklove strucklove struck

| Ryuuzuka a răspuns:

Hmm carti de ex : Singur pe lume e superba:X, si Legendele troiei si greciei despre zei e vorba aici happy o ador la feltongue Filme sau seriale preferate nu prea am momentat, dar a fost un serial jumong sau printul Mu-hyol :X super.

| MynyMousee a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Ai mare dreptate

| iFollowRivers a răspuns:

Dirty Dancing(film), Viata furata(carte), Perro Amor(telenovela/serial)

| Cristi19 a răspuns:

Serial : lie to me
carte: pas.
film : shinobi,fright night,crazy stupid love,the change up, ghosts of girlfriends past, RED (retired extremly dangerous) etc

| cristinacrissss a răspuns:

Ce cauta intrebarea asta la categoria casa si gradina?

| KittyHHk a răspuns:

Serial: House M.D., Lie to me, United States of Tara, Prison Break, Lost (si mai multe, tot in genul astora. Sunt foarte bine gandite, imposibile sa nu-ti placa)
carte: "Viata pe un peron" - Octavian Paler(mai psihologica), "Invitatie la vals", "Scrisoare de dragoste", "Elevul Dima dintr-a 7-a" - Mihail Drumes, "Nunta in cer" - Mircea Eliade(mai romantice), in categoriacarti politiste ar intra cele scrise de Agatha Christie iar in categoria celor horror cu siguranta Stephen King. (poti sa alegi orice de aici, toate sunt foarte bune)
film: Into the wild, The gods must be crazy, The butterfly effect, The Godfather(toate 3), Hachiko a dogs story - si lista poate continua (la fel, filme bune dintre care ai ce sa alegi)

| roxxxa a răspuns:

Pariu cu viata FUNDA

| Loryeu a răspuns:

Serial: The vampire diaries
Film:Vampires Suck, Vampires suck, Zombieland

| RoseRosee a răspuns:

Serialtongueariu cu viata
Carte:Kassandra,Iliada,Odisea,Eneida,Harry Potter
Film:Twilight, filme horror, comedie si filme de craciun

| ligia2000 a răspuns:

Iubiri secrete pe Prima TV de luni-miercuri de la ora 19:30.E super tare si cred ca o sa te indragostesti de o tipa Raluca.

| Miruna147 a răspuns:

Film:iarasi tu
carte:la medeleni de ionel teodoreanu
serial:tori si dean-o familie de Halywood