| anonim_4396 a întrebat:

Centrala termica pe gaz Baxi e buna?

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

@xalyn - esti convins ca e produsa in Romania? Pentru ca uite ce scrie pe site-ul lor:
"Grupul are aproximativ 5. 800 de angajati in intreaga lume si detine centre de excelenta in productie in Anglia, Franta, Italia, Danemarca, Germania si Turcia."

daniela
| daniela a răspuns:

Eu am Buderus in condensatie cu boiler de acumulare si sunt foarte multumita. Baxi din pacate nu am auzit

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte buna. Daca vreti sa schimbati o centrala au acum si un program rabla la centrale!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| xalyn a răspuns:

Este fabricata in romania si da in principiu este buna are si multi ani garantie intre 5 si 8 ani parca nu m-ai stiu exact. depinde mult si de bugetul tau