| viton a întrebat:

Cit costa de pus un metru de laminat

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu poate costa foarte mult, dar eu ti-as recomanda sa il pui singur. Cu un minimum de scule si cu o gramada de tutoriale pe youtube si pe site-urile magazinelor de bricolaj, e floare la ureche.

| Robu_Dima_1994 a răspuns:

Montaj Parchet Laminat 6-8 mm = 10 ron mp. Cuprinde montarea foliei sau a placilor de polistiren, montarea parchetului, montarea plintei.

Montaj Parchet Laminat 10-12 mm = 12 ron mp. Cuprinde montarea foliei sau a placilor de polistiren, montarea parchetului, montarea plintei.

Montaj parchet triplu stratificat 14 ron mp.

Montaj parchet de bambus- 18 ron mp

Montaj prag de trecere = 10 ron/ buc

Pretul pentru taierea usilor in cazul in care dupa montarea parchetului acestea nu se mai inchid este de 10 ron/ buc.

Turnat sapa autonivelanta: 8 ron mp

Preturile se pot modifica in functie de marimea placilor de parchet, dificultate de montaj, etc. Sper ca v-am fost de ajutor )))