| gumvis a întrebat:

Cred ca am in gradina posibil o comoara.cum o gasesc fara detector de metale?

14 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Prin sapaturi.

mlm
| mlm a răspuns:

Incepe sa sapi de unul singur si poate, poate dai de comoarawinkingwinking

| anonim a răspuns:

Unde locuiesti?big grin

| anonim a răspuns:

Fratilor, de ce tot ii dati omului fel si fel de sfaturi inutile, si nu mergem noi sa il ajutam? asta daca intr-adevar are o comoara.big grin

| Wtf9000 a răspuns:

Vezi ca trebuie sa fie un X pe undeva pe acolo.winking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Spor la săpat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dreseaza niste cirtite si trimite-le sa caute rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred ca am in gradina o comoara ca, cainele meu mereu ingroapa ceva acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sapa gradina, pune niste rasaduri de legume, niste flori, copaci fructiferi, si deja vei avea o comoara mai mare decat gradina.vei avea o gradina plina.

| Ella_6365 a răspuns:

Stii, si cu degetul se gasesc comori laughing
glumeam p bune... sapa unde crezi ca este, alta metoda nu e

Răspuns utilizator avertizat
| me_6767 a răspuns:

Apucate de sapat. spot la treaba

| ancuta a răspuns:

Cere voie si sapa unde crezi tu ca e