| MayaFishyHammyMissyJackyPuffy a întrebat:

Cu ce credeti ca ar fi mai bine sa imi completez gradina de flori? Cu niste petunii? Sau cu niste trendefiri? Nu stiu! Dati-mi voi ideei!

Răspuns Câştigător
| deeutzy a răspuns:

Poti face mici ronduri din petunii
iar pe langa gardulet poti pune trandafiri. iar daca vrei ceva mai deosebit cumpara toate natiile de flori(bineinteles ca te va costa ceva tongue) si coloreatzti gradina dupa placul tau tongue

2 răspunsuri:
| NarcyNarcisa a răspuns:

Ai narcise? Sau crini?

| cokocosmy a răspuns:

Trandafiri rezist mai mult timp si rezista si iarna in pamant petunile sunt foarte mofturoase si deja toamna iasa din peisaj pune-ti trandafiri si o sa vezi ca nu regreti merita succes:*