| lory_7532 a întrebat:

Dau funda! Credeti ca sunt sanse sa copiezi la bac? daca da dati-mi nite ideei [[p. s:nu pentru mine]]

Răspuns Câştigător
| Juliebelle a răspuns:

Nu prea sunt sanse, dar daca insista persoana respectiva poate incerca(pe propriile riscuri) casca minuscula. Este cam singura si aproape cea mai buna metoda. Dar cea mai sigura ramane invatatul.laughing
Succes. fundita?big grin

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Depinde in ce banca este asezat/a si de comisie.Cum? Cu ajutorul unor carticele mici usor de manevrat si binenteles cu ajutorul colegilor care-i va avea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Da, sunt. Dar nu sunt experta in asa ceva. Abia trec a8a :P
Mai indicat este sa NU copiezi never:P

http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t142227.html

Bye:)

| lory_7532 explică:

Ms