| mary698 a întrebat:

Cu ce pot sa dau o gaura rotunda, mai mult sau mai putin, intr-o usa de termopan, specific in partea aia alba de jos care acopera "termopanul" adica sus e geam si jos e ceva alb, ca de plastic. Multumesc

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Cu bormasina dar sa alegi spiral pentru lemn, nu te impingi in ea lasi sa mearga usor ca altfel poti fisura geamul, de la trepidatii, daca ai la indemana spirale de lemn sa dai prima data gaura cu unul mai mic in diametru dupa care folosesti pe cel al carui diametru vrei sa fie gaura respectiva

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Merge burghiul ca prin branza ca e un fel de rumegus presat.

| yoysabella a răspuns:

Cu bormasina. happy Daca nu ai, atunci nu stiu. laughing