| SnowyFox a întrebat:

Cu ce pot sa lipesc/fixez ornamente pentru o petrecere, pe peretele lavabil, fără sa distrug peretele când dau jos decorațiunile?

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Banda adeziva de hirtie, dacă sunt ornamente ușoare (baloane, hirtie, etc), banda adeziva normala pentru cele grele.

Bula
| Bula a răspuns:

Picatele de pasta moale din faina amestecata cu putina apa.
Ulterior, la demontare, poti sterge urmele cu carpa moale uscata sau putin umezita si stoarsa.

| Coryy0503 a răspuns:

Bună, banda dublu adeziva, se da ușor jos, și nu deteriorează peretele!