| Laurosa a întrebat:

Mi-am pătat peretele lavabil din camera cu ulei de argan. Oare pot face ceva in afara sa vopsesc deoarece culoarea aia se găsește foarte rar

1 răspuns:
| gemeni6226 a răspuns:

Ce ar fi sa pudrezi locul respectiv cu pudra de talc pe urma s-o stergi cu un sevetel.Partea mai murdara o sa iasa iar daca e o vopsea lavabila ar trebui sa incerci mai departe cu un servetel umed intr-un loc mai putin vizibil si daca functioneaza poti curata mai departe tot asa.