| oantz_crantz a întrebat:

Cu ce sa curat depunerile de piatra din cada?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Deci nu sunt singurul care recomanda detartrantlaughing...

5 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Cu detartrant, este ieftin si foarte eficient, pentru toata baia, nu numai pentru.cada.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

@zazu1972-depinde ce fel de cada are... daca este din aia veche e posibil sa se strice, dar daca este noua(adica din fibra de sticla, parca...) nu se strica.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Detartrant.

| carmen_9743 a răspuns:

Cillit piatra si rugina, detartrantul strica luciul cazii, am facut-o eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LAMAIE SAU OTET, DETARTRANTUL STRICA SMALTUL SI DEVINE POROS, SAU EVENTUAL O SOLUTIE ANTI CALCAR CALGON, CARE E DESTUL DE SUAVA, SE REPETA CURATAREA DE CATEVA ORI FARA A LASA SOLUTIA PREA MULT PE SMALT.