| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce pot inlatura piatra de pe cada de baie?

13 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cu cif verde(contine clor), lasi sa actioneze 15min si apoi freci cu un burete cu fata poroasa!

| Dara a răspuns:

Cu Cillit pentru piatra si rugina.

| Swabia a răspuns:

De acord cu Dara, si maica`mea foloseste Cilit si e foarte bun!winking

| alexa a răspuns:

Cu domestos, cilit ...sunt multe produse acum pe piatawinking

| MissCamelia a răspuns:

Cif

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu calgon lichid, cillit, otet sau zeama de lamaie.nu folosi detartrant pentru ca "roade"smaltul si ramane poros iar cu timpul se ingalbeneste si devine inestetic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Otet fierbinte si apoi Cif.

| angella1972 a răspuns:

Stinge un plic de bicarbonat de sodiu cu 1\2l otet din vin, si aplica din abundenta pe cada. daca vrei si luciu, sterge apoi cada cu un tifon pe care ai pus otet curat. e si dezinfectant

| marie a răspuns:

Cillit...Bang! si piatra disparebig grin

| hai_si_tu a răspuns:

Nufar (((detratant))) este ff. bun. spune mama big grin

| Siim a răspuns:

Cu triumf... e foarte bun!

| lul23 a răspuns:

Este ceva cif in ambalaj mov cu pulverizator e foarte bun happy

| kalomira a răspuns:

M.muscolo...