| alexandrubt13 a întrebat:

Cu ce se curata lavabila oscar de pe tamplarie pvc salamander?

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cu multa rabdare, indiferent de solutia folosita.
Alta data sa acoperi cu banda adeziva de hirtie, sau, sa cureti lavabila imediat dupa ce a fost data.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Otet sau solutie pentru parchet. Dai un pic, lasi 5 minute sa se inmoaie, mai dai odata si cureti cu ceva aspru (cel mai bun un burete metalic de bucatarie).

| Iote a răspuns (pentru Salontanul):

Burete metalic pe PVC? Se zgarie tot.

| sierra1 a răspuns:

Pentru lavabila oscar, frecții cu laveta vileda

| gabicoo a răspuns:

Cu unghia!
winking

| Iote a răspuns:

Fiind lavabila, ai incercat sa inmoi cu apa si sa stergi cu o carpa mai groasa sau burete de bucatarie?

| Anonim124635 a răspuns:

Ii dai foc laughing))

| Faghiura_Rares_ a răspuns:

Starferestre.ro