| GYLGYGY a întrebat:

Cu ce si cum pot vopsi jaluzele verticale acasa

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca le poti scoate afara, suspenda pe o sarma de rufe si vopsi cu pistolul de vopsit, in mai multe nuante, eventual degrade.Cred ca merge vopsea alchidica diluata(incearca intai cu o mica pensula intr-un loc putin vizibil sa nu cumva sa se topeasca materialul).

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Depinde din ce material sunt confectionate!

| SimonaCristina a răspuns:

Depinde de materialul din care sunt confectionate.

| niculita4tpu a răspuns:

Nu stiu daca se pot vopsi, mai bine le schimbi si pe astea vechi le pastrezi pentru casa de la tara sau le dai alta utilizare. Daca esti din Tg Jiu iti recomand o firma buna care pune si termopane, dar vinde si jaluzele: Casambient SRL, 0742221586 Eventual da-le un telefon si pune-le aceeasi intrebare. Raspunsul nu costa