| cornuleze a întrebat:

Ce ar fi mai bine sa pun la geamuri jaluzele verticale sau perdele si draperi?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu prefer role de interior - albe, finute, discrete, usor de folosit si de curatat.

| flower a răspuns:

Jaluzelele verticale nu mai sunt trendy; si oricum sunt destul de greu de intretinut. O perdea cu draperii asortate va avea un efect super. Poti alege culori contraste cu cea a peretilor in acest fel se vor evidentia mai bine si vei avea o casa coolwinking

| fosa.poplitee a răspuns:

Jaluzelele verticale sunt mai office. Parerea mea este ca nu merg in nicio camera, fie ea si de zi. Deci, perdele si draperii happy