| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa vopsesc casa pentru a se asorta cu termopanele care sunt maro-grena? si geamurile sunt fumurii,,,,

Răspuns Câştigător
| adinescu a răspuns:

Bej

12 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Grena cu accente roz.

| mami a răspuns:

In interior sau in exterior?

| machupicchu a răspuns:

Bej se asorteaza cu mahonul(culoare), dar cu fumuriul nu, in cazul in care este fumuriu-gri pur, numai daca este fumuriu spre maro.
Mult mai armonioasa este combinatia de bej-portocaliu(cu nuanta spre portocaliu) pentru culoarea mahonului+gri fumuriu...

auran
| auran a răspuns:

Culoarea piersicii

| cely a răspuns:

Visiniu

| danutza a răspuns:

Un caramiziu deschis eu am asa in camera la mine si da f bine tongue

| mariobros a răspuns:

Un crem deschis as recomanda, se asorteaza cu ceea ce ai tu, si cremul e o culoare calda, care iti inspira comfort, bunadispozitie. Dar asta e gustul meu...

| aysun a răspuns:

Violet aprins spre mov ar sta cel mai bine!

| Shery a răspuns:

Si eu tot bej zic :X

| VladDu a răspuns:

Portocaliu inchis.

| gabriela_7862 a răspuns:

Crem cred ca ar merge super

| bob_1666 a răspuns:

Bej