| valenyn a întrebat:

Cum fac sa scap de igrasia din casa?

Răspuns Câştigător
| DiannaDi a răspuns:

Si eu am avut astfel de probleme. dintre toate metodele, am ajuns la concluzia ca soluia SAVO e foarte buna. big grin face minuni

baftahappy
fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Nu stiu cat functioneaza dar am inteles ca pentru asa ceva unii folosesc clor, dar probabil pentru efect temporar.
pentru un efect permanent trebuie izolati peretii NUMAI PE O PARTE.
daca ii izolezi pe aman2a partile atunci vei avea aceeasi igrasietongue dar ceva mai putin...

| push2gl a răspuns:

Trebuie o temperatura constanta in casa ca sa nu se raceasca peretii