| GabyAdicaEu a întrebat:

Cum pot omora o cartita? Animalul acela care sapa in pamant si face musuroaie! Va rog sa iti dati niste idei bune, celor care nu dau idei bune le dau report!

Răspuns Câştigător
| naoko a răspuns:

Nuu,de ce sa o omori,pune o cusca si iai ce i place cel mai mult sa manance, apoi cand o prinzi duo pe un camp sau la zoo, vezi tu. Funda?

| GabiStory a răspuns (pentru naoko):

Naoko ai dreptate dc sa o omoare cai pacat mai bine o prinde si o duce in salbaticie daca moare sa moara mancata laughing glumeam Gaby sau diamant ca Gaby in saponeza parca insemna diamant, nu o omora si nu o strivi cu lopata cumj a zis Davicu sie tear placea sa te striveasca unu cu ceva? deci mai bine prindeo si duo pe un camp sau undeva deoparte de oras

6 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Hey. Pune-i otrava, sau prinde-o intr-o cursa.

| AnDrEios a răspuns:

Pune-i ceva otrava.

| Einsecticide a răspuns:

Nu ucide cartita! are si ea un rol bun acolo in gradina ta. Poti utiliza niste capsule gel pe baza de usturoi. Uite aici http://www.einsecticide.ro/......0-ml-~1380

| Davicu a răspuns:

Am prins multe cartite cu lopata happy cand le vedeam ca ies le dadeai cu furca sau o lopata... nu stiu daca ai tu timp sa stai sa le pandesti laughing

| mazare_3760 a răspuns:

O prinzi si o spanzurilaughing