| nukeyly a întrebat:

Cum sau cu ce poti sa sapi o gradina toamna cu efort minim?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Îl rogi pe un vecin să-ți facă o sesizare la poliție cum că ai îngropat droguri în grădină! Vin băieții și ți-o sapă gratis!

| Brizbriz a răspuns (pentru gabicoo):

Asa e, TARE nu mai pot de ras rolling on the floor

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Sapi cu cazmaua manual, e cel mai bine, in felul asta faci si miscare, faci sport fara sa vrei laughing Asa daca folosesti efort la minim o sa te ingrasi

| RoCkKiD a răspuns:

Iti cumperi un motocultor cu functie de sapat si nu trebuie decat sa te plimbi cu el prin gradina. Probabil gasesti unu la ~1500 lei.

| Brizbriz a răspuns:

Cal si plug
tractor mic si plug

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu motosapa.