| SṫRαḯηυℓ a întrebat:

Iti place toamna in gradina?

Răspuns Câştigător
| mamammamamma a răspuns:

E frumos

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu pentru ca totul moare in jur, si eu iubesc viata prea mult ca sa vad asta. Da, uneori, pentru ca uneori imi place sa meditez in natura, si toamna ma indeamna la acest lucru, cind sunt in gradina.

| fabiola a răspuns:

Crezi in terapia culorilor de toamna? Ce bine ne face o plimbare prin frunze, mangaiati de razele soarelui!

| Anileda a răspuns:

Da, imi place!

| Psihiatra a răspuns:

E frumos.fiecare anotimp are ceva specieal.eu una prefer iarna, cand totul e inghetat si parca de diamant, ca sa spun intr-un mod mai poetic happy

| Daaianna a răspuns:

Da, e frumos happy. mai ales ca sunt frunze pe jos in toate culorile :X

| OnTheTop a răspuns:

Da imi place pentru ca e frumos afara si natura se schimba tongue tongue tongue tongue tongue tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Șeerbi a răspuns:

Eu iubesc natura si nu ma pot gandi cate plante mor, pentru ca iarna le ingheata dar sa privim totul cu zambete si fericire deci da iubesc toate anotimpurile si iti doresc o zi frumoasa pa.

| ady_7524 a răspuns:

Depinde cu cine stau in gradina!laughing