| TiaFCRB a întrebat:

Cum sa decorez o casa neterminata? Peretii sunt defapt inca, caramida si tavanul nu e terminat si vopsit. Ceva idei? laughing Sa o fac mai vesela. Si sa ma simt mai bine ^^

Răspuns Câştigător
| xAndreea244 a răspuns:

Hei...aici ai nevoie de multa creativitate, poti sa o decorezi cu multe flori in ghiveci, daca te pricepi la pictat poti incepe sa pictezi pereti cu florile tale preferate

1 răspuns:
| Trixy65 a răspuns:

Poti sa o faci roz happy. Sau cu tapet colorrat. Aici conteaza inspiratia ta!