| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a întrebat:

Cum se altoiesc ciresii? si cu ce merge altoitii? raspundeti cit mai detaliat cel mai bun raspuns primeste funditabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici gasesti metoda de altoire valabila pentru cires http://www.elady.ro/forums/index.php?showtopic=4000 Citeste cu atentie, iti va fi de folos!

1 răspuns:
| Alihakunamatata a răspuns:

Ciresii se altoiesc cu visinii sau cu corcodusii. dar cel mai bine cu visinii.ca sa fii sigur/a de reusita cauta pe cineva care se pricepe sa altoiasca.altfel...