| tabletul a întrebat:

Cum se curata un ecran cu plasma?

Răspuns Câştigător
| dragosh_1452 a răspuns:

O carpa de bumbac este bine-venita dar in nici un caz solutie de geam si nici alcool sanitar. In mai toate magazinele care vand electronice (LCD-uri si Plame) poti gasi aceste solutii speciale de curatat care nu contin alcool. Incearca gama de produse de la Hama, Germania.

10 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Cu servetzele pentru sters ochelarii

cristian
| cristian a răspuns:

Cu plasma deconectata de la retea poti folosi solutie pentru geamuri si o carpa flanelata.

| DenissaDeea a răspuns:

Cu servelele speciale umede si stersgi cu un fel de prosopel de unica folosinta foarte fin uscat...sau cu o laveta umeda cu apa si sters cu un servetel fin...

cami
| cami a răspuns:

In primul rand cu maree griuja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

| Paula a răspuns:

Cu carpa pe care pui "CLIN " si stergi smugsmug

| Daniel TM a răspuns:

Pai cred ca cu o carpa de bumbac si ori solutie de geam sau mai bine alcool sanitar.

| anuscha997 a răspuns:

Cu o carpa de bumbc si spirt smug

| onlyme_3202 a răspuns:

Cu manalaughing

| Adorable3 a răspuns:

Cu grija si cu atentiehappysmug