| anonim_4396 a întrebat:

Am ecran cu plasma, e bine daca il curat cu spirt?straight face

Răspuns Câştigător
| MihaDiva a răspuns:

Nu, ar trebui sa il cureti cu o solutie speciala pentru tv. Am si eu plasma dar nu am incercat cu spirt, mai bine ar fi sa nu incerci nici tu pentru ca este posibil sa ramana urme (din cate am auzit), mai bine curata-l cu solutie pentru tv sau eu am folosit Rivex(stiu ca e pentru parchet dar nu a patit nimic ecranul big grin, ba chiar am reusit sa il curat foarte bine ) Sper ca ti-am fost de ajutor :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms dar ecranul e la caslculator nu la TV