Întrebare recomandată | Sabinutasmile a întrebat:

Cum se ingrijeste un Bonsai si o Violeta de parma? Dau funda! (pana acum mi-au murit doua Violete si un Bonsai)

Răspuns Câştigător
| asdfas1234 a răspuns:

Nu stiu exact raspunsul, dar am auzit ca este cineva pe www.redzmax.com care te-ar putea ajuta. Baftă

1 răspuns:
| LaviniaMaria2305 a răspuns:

Si mama avea un bonsai si chestia era ca nu mereu il poti uda doar o data la 2 zile cam asa ceva si frunzele nu se puteau uda pentru ca se usca si dupa cad si de aia moare planta faza e ca trebuie sa ai grija si sa stea la soare