| Mihaela_2645 a întrebat:

Cum va curatati ghetele din piele intoarsa? Am unele crem si s-au cam murdarit si nu stiu cum sa le curat fara a le deteriora. Astept sfaturile voastre.Multumesc tuturor celor care imi vor raspunde.

Răspuns Câştigător
| criss84 a răspuns:

Exista diverse solutii de curatat pielea intoarsa.de exemplu la Bata exista spray de curatat pielea intoarsa...cred ca sunt cele mai sigure solutii

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Se pot sterge cu guma de sters, se pot freca cu un smirghel fin, se pot freca cu malai.La final daca nu reusesti sa le dai fata, da-le cu crema neagra sau maron si ai terminat treaba! In felul acesta devin si mai impermeabile. Eu asa am facut!

| Minnie a răspuns:

Cu guma de sters

| iuliaiulia_1033 a răspuns:

Eu ador botinele/cizmele din piele intoarsa dar aucm e octombtie imediat si imi voi lua din piele piele pentru a nu le face,, fleasca''...