| anonim_4396 a întrebat:

Cum va imaginati o casa perfecta, o casa fantastica?

Răspuns Câştigător
| asdfghjhghkjj a răspuns:

...o casa din ciocolata, care nici nu se topeste, dar poate fi mancata si e foarte buna, iar ciocolata sa fie interminabila, peretii din ciocolata cu lapte, paturile si pernele din ciocolaa cu fructe si etc laughing ciocolata peste tot laughing

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

O casa cu de toate, in care nu faci nimic, dar nu se asterne nici praful!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inainte de a visa la o asemenea casa, crezi ca ai putea sa o intretii?

| morningstar a răspuns:

O casa nu foarte mare, dar nici mica, cu terasa, cu camera pentru fiecare membru al familiei, cu salon mare, aranjata cu gust, moderna, luminoasa, cu ferestre mari ce lasa sa se vada peisaje frumoase, cu flori in fata casei, piscina, loc de joaca pentru copii, cu gradina si pomi fructiferi afara, dar cred ca o casa poate fi pusa in valoare atunci cand este aranjata cu stil, cand este confortabila, luminoasa si primitoare.

| Andeuta a răspuns:

Pai o casa de sticla care este plina de tehnologie.laughing

| ellaells a răspuns:

In Roma, o casa cu ferestre mari si cu tavan foarte inalt, cu niste draperii visinii superbe, cu mobilier de lux tot din Italia (alb de preferinta), o bucatarie enorma cu toate ustensilele, o sufragerie cu bar si cu fotolii din piele naturala, covoare persane, sa am 2 terase, una in fata si alta in spatele casei, salcii in curte, piscina, 2 bai dotate ca la carte, un hol imens... happy si pana maine as enumera laughing