| criss94 a întrebat:

Cum va imaginati o relatie perfecta? happy pentru cel mai frumos raspuns funda

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cucu bau relatie perfecta, o fi pentru cine crede in asa ceva dar eu ma indoiesc ca cineva ma poate face fericit pe mine. Eu sunt omul fara cale de intoarcere.

| Woodenpints91 a răspuns:

O noapte de dezmăţ dupa care eapleacă acasă şi nu mă mai caută pentru următoarele două decenii.

| Nu a răspuns:

In cazul meu, ar fi una in care sunt pe aceeasi lungime de unda cu persoana respectiva, pasiuni comune, o minte deschisa, spontana si cu imaginatie.

| Timmotey a răspuns (pentru Nu):

Heyyyy intrii p mess?

| criss94 explică (pentru Timmotey):

Cu mare placere, dar nu am laughing) poate skype?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie un echilibru in toate.

| τττ a răspuns:

Relatia perfecta thinking Hai ca m-ai pus pe ganduri! Pentru mine,,relatia perfecta"cum o numiti voi este pur si simplu o relatie. Daca e dragoste intre cei doi,atunci o putem numi,, relatie"dar ca sa fie si,, perfecta"trebuie sa punem si putin suflet, sa iubim, nu doar s_x si atat happy

| Maya2014 a răspuns:

Perfectiunea in sine nu exista, de aceea fiecare are dreptul sa o perceapa si sa o creeze dupa bunul plac.Insa,o relatie perfecta are nevoie doar de iubire, restul vine de la sine.Asta insemnand: intelegere, comunicare, sustinere si multe alte lucruri minunate.
Perfectiunea e relativa, ceea ce conteaza e sa existe sentimente adevarate din partea ambilor parteneri.

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Perfectiunea nu exista. Daca nu sunt defecte si conflicte nu e frumos. Asta ne face sa ne iubim mai mult. Cand trecem peste tot impreuna asta e o relatie puternica. O relatie serioasa e bazata pe incredere, respect, iubire si putina rautate. Asta e tot ce ai nevoie.

| Timmotey a răspuns:

O relatie perfecta nu exista mereu unul este nemultumit iar visarea cu ochii deschisi pentru multi nu mai inseamna nimic cel putin pentru mine mi s-a dus orice sentiment am ajuns sa inteleg sentimentele lui Bacovia. Pot doar sa sper la ceva mai fericit dar stii fericirea dureaza putin ca asa ni s-a dat am trait samburele ala de fericire acum un an cand am avut o persoana speciala langa mine pe care am pierdut-o si care nu se va intoarce niciodata

| criss94 explică (pentru Timmotey):

Speranta moare ultima happy

| larylarisanadrea a răspuns:

Perfectiunea ti-o creezi tu singur! :d pentru mine relatia perfecta este atunci cand ambii parteneri se considera egali! Se ajuta reciproc si se iubesc nespus de mult!

| zenit a răspuns:

Daca majoritatea au spus ca nu exista perfectiune, eu zic ca da, de fapt fiecare e liber sa isi creeze perfectiunea lui unde ea il iubeste, el o iubeste si totul conteaza. Atat inseamna pentru mine perfect, restul sunt doar dulcegarii care fac pare din perfectiune. Ideea principala e iubirea, simplu. Doar simplitatea e sofisticata, nu?