| Antonia_6316 a întrebat:

Cum vi se pare Timisoara? dar Craiova?

17 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Timisoara este un orasfrumos si cu oameni civilizati. Craiova este un oras frumos dar plin de rromi!

| ღClauuღ a răspuns:

Cele mai frumoase oraselove struck, curate si civilizate.

Răspuns utilizator avertizat
| InsanelyWicked a răspuns:

Timisoara plictisitoare ~
Craiova plina de tigani ~

| ღClauuღ a răspuns (pentru InsanelyWicked):

Bai draga bucuresteanco, daca nu sti de ce naiba vorbesti? eu stau in Craiova si nu nu e plina de tigani stai tu linistita! si nu timisoara nu e plictisitoare e chiar un oras super cu oameni la fel, ramai tu cu bucurestiul tau cu tot! dar daca nu sti numai vorbi!

| InsanelyWicked a răspuns (pentru ღClauuღ):

Calmeaza-ti sanii ca mi-am spus doar parerea ~
Ia un Distonocalm, poate-ti trece ~.~

| ღClauuღ a răspuns (pentru InsanelyWicked):

Stai calma ca nu am nevoie de nimicwinking poate tu ai nevoie de un memo+ poate iti mai trezeste minteawinking.

| Crypt a răspuns (pentru InsanelyWicked):

Tiganca esti tu vino in Craiova sa vedem unde sunt tigani...
Eu sunt din Craiova si nu sunt asa multi tigani de fapt nu sunt deloc.

| InsanelyWicked a răspuns (pentru ღClauuღ):

Spui din experienta proprie? se pare ca pentru tine n-a functionat ~

Răspuns utilizator avertizat
| InsanelyWicked a răspuns (pentru Crypt):

Lawl pe strazile din Craiova majoritari sunt rromii ~
si mai e si accentul ala vostru dezgustator ~.~

| Crypt a răspuns (pentru InsanelyWicked):

Sa te *** in ****

| InsanelyWicked a răspuns (pentru Crypt):

Nu multumesc ~

| ღClauuღ a răspuns (pentru Crypt):

Laso ca n`ai cu cine sa te intelegi, fetita asta e imposibila sa ramana cu bucurestiu ei da macar sa lase Craiova in pace.

| Crypt a răspuns (pentru ღClauuღ):

Nu stai ca cu un ip tracker mai vedem noi care pe care sa vedem daca ii tip in ureche si ii dau 2 palme peste buci isi revine?

| BuburuzaZd a răspuns:

Buna!
Timisoara=okey imi place
Craiova= aici locuiesc deci un oras frumos :-x

| Dany_7470 a răspuns:

Timisoara la putereeeee impreuna cu clujul!
Craiova raised eyebrows... neahh