| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma dau cu rolele prin casa, stric parchetul?

15 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Daca peste parchet este covor nu se intampla nimic.

| somebody a răspuns:

Daca ai roti de silicon te poti da fara frica pentru ca nu are sa se strice parchetul...

| pisika a răspuns:

Sigur ca dawinking eu am stricat mai multe, nu numai parchetul...happy

eileen
| eileen a răspuns:

Ce fun mai ai daca te dai prin casa? In primul rand, strici parchetul pentru ca se zgarie, apoi te pocnesc vecinii. De ce nu iesi afara, admiri peisajul, prinzi viteza, ai loc de distractie mai marewinking

| Ben. a răspuns:

Pai da.

| Selena a răspuns:

Depinde de parchet si de role

| joy a răspuns:

Pai tu ce crezi, normal!laughing

| ICanLoveYou a răspuns:

DA EU ITI SUGERES SA TE DAI CU ROLELE PE AFARA

| Sara2 a răspuns:

Sigur ca da happy da-te afara in parc e mult mai misthoc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, dar te iau vecinii la poceala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, dar e probabil sa strici capul vecinului de dedesubt. Mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti bati cuie in cap te doare?

| claudiarebecca a răspuns:

Din proprie experienta zic ca da. si nu incerca nici sa probezi clapari si schiuri toata ziua happy tata era instructor de ski dupa ce a iesit din armata si facea si comert cu echipament - asa ca probatul si plimbatul prin casa erau la ordinea zilei laughing

| eumi a răspuns:

Incearca si spune-mi si mie.

| greierasul a răspuns:

Zic ca merge, eu am exersat cu patinele de gheata, si nu s-a intamplat nimic rau, ba din contra, ii dai si lustru!