| sushii123 a întrebat:

Daca penisul intra in erectie cand vezi o femeie goala inseamna ca esti impotent?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Aloooooooooo, ce treaba are penisul cu gradina?hee hee pai cand instrumentul muncii intra in "actiune" inseamna ca esti gata de atac, deci esti viril, potent... daca se moaie de la intrare, salut activitate in "gradinita"laughing

| carpediem a răspuns:

Ce dracu' pui intrebarea la rubrica asta? Nu esti "impotent". Oricum invata a scrie, ca daca scrii tot asa poate vei folosi gonflabile. Traiasca-ti testosteronul.

| sammiess a răspuns:

Cum sa fii impotent daca te excita o femeie?

| Razvy112 a răspuns:

Ma ipotent inseamna sa nu ti se scoale...

| EvelineFgm55 a răspuns:

=]]]]]]] omg in primul rand nu esti impotent ci analfabet. uitete si tu ce categorie e. ce dracu nu stii sa citesti? tu pui o intrebare unde iti rasare soarele? cauta categoria potrivita si pune.

| MG4Life a răspuns:

In primul rand, nu ai cum sa fi "impotent", insa "ipotent" da!
Cand te excita o femeie, logic ca esti potent! Ipotent esti cand ti se subtiaza vocea!

| sushii123 explică:

Da