| JIJ a întrebat:

Daca pui termopane in cat timp recuperezi banii? la 3 camere.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai spus de care termopane.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde, ai blocul izolat sau nu, cat de proaste sunt geamurile de acum, cat de bune sunt termopanele, ai caldura de la centrala proprie sau nu samd. Nu e neaparat o investitie pe care sa o recupereze, dar se va vedea in confort

| TrăieşteClipa a răspuns:

Depinde ce aveai inainte si ce temperatura vrei sa ai inauntru.
Nu erau rele din punct de vedere termic nici ferestrele comuniste duble.
Nu sunt asa de bune nici termopanele turcesti de plastic cu sticla chinezeasca care au invadat piata.

| Klandestin a răspuns:

Dupa ce le vinzi.