| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

De ce dorm vacile in picioare?

Răspuns Câştigător
| miha2010 a răspuns:

Ca nu au loc in grajdlaughing)))))))))))))! Sincer nu sa dezbatut problema asta pana acum si chiar nu inteleg de ce.In schimb stiu ca au doua stomace(sper ca am zis bine)!

11 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

Miha2010 a răspuns:
Ca nu au loc in grajd)))))))))))))! Sincer nu sa dezbatut problema asta pana acum si chiar nu inteleg de ce
Nu mi se pare o intrebare atit de grava care sa aiba nevoie de un raspuns urgent ( la o adica ( sunt intrebarile alea adica mai mult o curiozitate ( si sincer am trait 30 de ani fara sa ma intreb de ce grajdurile se ilumineaza cu culoarea albastra sau portocalie si de ce caii dorm in picioare asa ca. miha. )))...

| crisa a răspuns:

Vacile? Sau caii?
Vacile dorm pe jos, draga! Sau tu n-ai "tara" unde sa vezi toate animalele din ograda? laughing

| borsec a răspuns:

vacile nu dorm in picioare

| kh1ss a răspuns:

Vacile nu dorm in picioare... eventual caii... da vacile in nici un caz

| mariazet45 a răspuns:

Ce ai auzit de stomacele, ca si faptul ca ai vazut ca vacile stau in grajd in picioare si se odihnesc este pentru ca intai mananca si apoi rumega, iar atunci cand rumega ti se pare ca dorm. Daca ai vazut asa ceva oricum nu dormeau in picioare. Daca nu ai ''tara ''sa afli cauta intr-o carte de zoologie de calsa a sasea. Asta daca nu ne crezi.

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Moama cat ma framanta intr astahee heehee heecred ca e o intr capcana am auzit-o si eu la TVhee heehee hee

| hashe86 a răspuns:

laughing
nu dorm in picioare, caii o fac
iar vacile au patru incaperi in stomac, care e unul singurwinking

| miriam a răspuns:

Cine a zis ca dorm in picioare? probabil doar in cazul in care nu au suficient loc.

| KaTaLyN a răspuns:

Poi au vazut si ele la cai tongue sincer eu am vazut vacile dormind jos.intinse frumos asa. poate pe cea care ai vazut-o tu a atipit putin nu fi rau cu eatongue...au 4 stomace miha happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vacile nu dorm in picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ciuda?