| anonim_4396 a întrebat:

De ce plang plantele?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Unele plante cand "lacrimeaza" iti da de veste ca sufera de apa, ori e apa din abundenta, aer uscat, frig, sunt fulti factori, dar si vita de vie lacrimeaza cand este taiata primavara, dar da de veste va va fi roditoare...

| caramela a răspuns (pentru caramela):

Upsssblushing am gresit... sunt multi factori* si ca va fi roditoare*

| DuLcyK a răspuns:

Sa se mire cine intreabalaughinglaughinglaughing

| wowemy a răspuns:

Ca te uiti la ele

| 97vladu a răspuns (pentru wowemy):

Tu sau ghfkks sau toata lumea?

| RaLuX_5234 a răspuns:

Sa se ude singure... daca n-are cinelaughing

| PowerpuffMe a răspuns:

Plantele nu plang happy doar folosesc fotosinteza happy asta poate iti da impresia ca plang thinking

| BoA a răspuns:

Pentru ca sufera de apa

| hdn a răspuns:

Plantele plang ori ca nu sunt udate ori ca sunt rupte.Azi mi-am facut TPU si funda.