| dianaandra a întrebat:

Deci...Nu am ce sa fac... Aveti idei ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

Personalizeaza-ti hainele, ask muzica invata, miscari de dans, joaca jocuri, viziteaza site-uri noi, iesi in oras cu prieteni, fa-ti un blog interesant, macheazate, fa-ti unghiile...

13 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Du'te la strand sau invitati prietenele acasa sa vedeti un film sau iesiti afara la un sucthinking

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! ai putea sa mergi in parc, sa mergi la film, sa faci cumparaturi, iar daca vrei sa faci ceva acasa ai putea sa te joci pe pc, sa chemi o prietena pe la tine si sa va distrati, sa-ti faci curat printre haine si sa arunci ce nu-ti mai place sau ce nu-ti mai vine, sa faci curat prin casa, sa-ti planifici vara, sa te gandesti ce vei purta cand vei merge la mare,munte,bunici,petreceri, film, cumparaturi, la piscina. Sper ca ti-am fost de folos si vara placuta!

| biu_9628 a răspuns:

Eu am comandat de pe internet margele si fac bratari:d sau bratari din ate.astea imi ocupa timpu ca si asa nu am ce face toata vara! aa da site cu margele este sa margelim e foarte tare

| anncky a răspuns:

Poti sa joci jocuri online http://www.ejocuri.ro/
popti sa asculti muzica http://www.youtube.com/
poti sa te uiti la un film
poti sa citesti o revista
poti sa completezi rebusuri (sau sudoku)http://www.vicky.ro/index.php/Rebusuri/
poti sa desenezi(sau sa pictezi)

| laur1OOOGB a răspuns:

A sculti muzica!

| alexz44 a răspuns:

Te duci la un suc/projitura cu prietenele
iesi in parc cu prietenele/prietenul (daca este cazul)

| ramilix8 a răspuns:

Invata sa canti la un instrument muzical.

| kokkaina a răspuns:

Nu ai ce face? nu exista! apucate fa curat,da cu aspiratorul,bate covoare,baga la spalat, gateste aculta muzica, calca, sterge prafu ahhh normal ca astea nu ti plac asa ca nu te mai plange fatoooooo!

| Tweety_6396 a răspuns:

Sa stay pe TPU.

| Mayaaa a răspuns:

Sa inteleg ca esti in vacanta si nu ai ce face...happy gandesti ca ai foarte multe lucruri de facutwinking si ocupati timpul cu cevawinking

| saviana_1300 a răspuns:

Iei niste cursuri de innot?! nu stiutiu! du-te la Aqua magic, adopta un animal!