| sweetgirl_2980 a întrebat:

Aveti idei pentru ce as putea picta
?:d

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

O vaza cu flori, un peisaj de vara, toamna, iarna, ceva de craciun pe mosuhee hee, noi acum avem tema "la discoteca", calatorie in spatiu,...

3 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Un peisaj de toamna, de iarna...thinking

| M.madallina a răspuns:

Anul trecut profa de desen ne-a dat o tema interesanta intitulata:''Un invitat neobisnuit la ceai''. toata clasa a desenat incaperea ca fiind:ogradina, opadure, o sala de mese, etc.si tu poti desena tema asta.

| Aurelia a răspuns:

O sirenabig grin Sau un rasarit/apus, ori o corabie pe mare...sunt multe de desenat, alege ce-ti place cel mai multwinking