| marilena a întrebat:

Dragii mei, am o prolema si sper sa ma ajutati. M-am mutat de curand la tara si aragazul meu are nevoie de duze pentru butelie, pentru ca afuma ingrozitor. Cand am cumparat aragazul probabul mi s-au dat si duze de butelie, dar habar n-am ce-am facut cu ele. Are cineva de dat (contra cost, bine-nteles) niste duze de butelie pentru aragaz Zanussi?

4 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu-i o tragedie! Se gasesc pe toate drumurile. Roaga un barbat care se pricepe sa le schimbe.

| misu a răspuns:

Pai sunt foarte iefine si usor de schimbat, deci cauta si tu prin zona

| cristi_6546 a răspuns:

Trebuie sa mergeti la un magazin si sa va dea duze corecte pentru butelie sau sa se uite cineva la duze si sa le regleze asta se intimpla cand duzele nu primesc destul aer flacara trebuie sa fie albatra si cu presiune atunci va [puteti da seama ca este coret instalat si va recomand sa luati pe cineva cu autorizatie ca sa nu intimpinati probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pot modifica si la fata locului, de cineva care stie cum. Daca nu are cine si nu gasesti sa le cumperi, lasa-mi un mesaj si ti le trimit eu din Ploiesti.Nu uita sa imi lasi adresa corecta.Numai bine.