| IulianDep a întrebat:

E obligatoriu sa pun usa antifoc la camera in care am centrala?

Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

Centrala termica de apartament? Nu, nu este obligatoriu. Obligatorie este montarea de senzori pentru gaz!

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu, dupa cum nu e obligatoriu sa platesti ca sa iti faci reclamawinking.

| Minks a răspuns:

Eu de curand am pus centrala (in apartament) si nu ne-a zis nimeni nimic de usi antifoc. Ce a fost obligatoriu a fost senzorul acela de gaze + electro valva.

| matrixismyname a răspuns:

Nu stiu, insa eu iti recomand...mai bine dai bani pe o usa decat pe-o casa.

| CeNzUrAt_4753 a răspuns:

Nu este nevoie neaparat doar ca este bine Atunci cand aprinzi centrala sa nu lasi nimic prin preasma langa ea indepartate de usa centralei! sper sa fie de folos pls o bulinuta!

| tavi_8024 a răspuns:

Nu trebuie neaparat, dar daca tu ai bani si pentru aia...