| gabrielle_1925 a întrebat:

Esti din Cluj? Care este cea mai frumoasa zona in care merita sa ai un apartament in Cluj?happy

2 răspunsuri:
| Altu a răspuns:

Zona in care lucrezi/studiezi e cea mai frumoasa, daca nu vrei sa pierzi 30 de minute dus, 30 minute intors de 5 ori pe saptamana.

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Stiu ca deja ai dat fundita dar vreau sa iti dau o propunere. Cred ca merita sa iti iei un apartament in Grigorescu pentru ca acolo sunt cele mai multe parcuri si spatii verzi.