| Zoshii a întrebat:

Exact acum 3 minute mi-am vopsit becul din camera cu vopsea normala, se vede foarte misto...dar se poate intampla ceva atunci cand becut se incinge? Exista vreun pericol?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă e vopsea normală, rişti să ia foc! Ai mare grije!

| neutrino a răspuns:

Becurile se vopsesc cu vopsea speciala care rezista la temperaturi mari. In cazul tau nu se intampla mare lucru, doar ca vopseaua nu se mentine.

| XatomisX a răspuns:

Da se poate topii vopseaua si sa se sparga becul si v-ro sarii cioburi peste tot app ce culoare l-ai vopsit laughing