| mariusalex2019 a întrebat:

Firma Caretta efectueaza si montari sau doar se ocupa doar de materiale?

2 răspunsuri:
| BlogdeInstalatii a răspuns:

Salut, presupun ca te referi la firma Caretta care vinde acoperisuri si garduri?
Pe site-ul lor este precizat ca fac montaj recomandand echipe specializate in toata tara.

| mariusalex2019 explică (pentru BlogdeInstalatii):

Da. ei colaboreaza cu alte firme intermediare.Eu de de exemplu lucrarea m-a costat in jur la 33000 de lei la 220 metri patrati., iar manopera totala 9.000 de lei, iar diferenta au fost materialele.In manopera a fost inclus demontat tabla veche+montare tabla noua + saceag tot ce tine de acoperis imbracata toata in tabla.