| ady960 a întrebat:

FUNDA cine imi spune o fabrica care face orce tip de masa de birou pe comanda?

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

De ce nu mergi la orice atelier de mobila pe comanda? dai comanda acolo si vei i rezolvat, spui ce lemn trebuie folosit si cum vrei sa arate, ce mare lucru?

| ady960 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Da dar am m-ai facut asa si a trebuit sa cumpar eu palul si altele eu vreau sa cumpere ei astea u eu si astea sa fie in pretul inclus

| ady960 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu merge dau pe el si ma baga pe tomas acolo spune ca nu este

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru ady960):

Telefon : 0724 962 088
E-mail : topazmod@gmail.com

uite omule, de la tine din oras

| ady960 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Mersi