| TheMoon15 a întrebat:

Funda! Cum inchizi un seif fara cheie? Unul fara cod, manual.

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Intrebare: POTI sa il inchizi fara cheie?

| TheMoon15 explică (pentru cristi202):

Asta intreb

| cristi202 a răspuns (pentru TheMoon15):

Intrebarea e "cum" inchizi, deci din start pornesti de la ideea ca il vei inchide, cand spui "poti", apare problema daca poti sau nu sa il inchizi. Daca asta e intrebarea, raspunsul e clar: nu, nu poti.

| darrio2007 a răspuns:

Impingi usa si se inchide automat. Depinde si de seif. Problema e alta, cum il mai deschizi, fara cheie? Faci cursuri de specializare in spargeri? Sau vrei sa nu afle parintii ca le-ai spart seiful?

| TheMoon15 explică (pentru darrio2007):

Ultima varianta

| darrio2007 a răspuns (pentru TheMoon15):

Am ghicit eu.

| JicaContra a răspuns:

Folosesti forta
trebuie sa ai midi-chlorian-le in numar ridicat si sa faci 10 ani antrenament de jedi