| celmaitare a întrebat:

Funda! De unde as putea sa-mi cumpar o geaca de toamna care sa NU fie din piele? am fost in mall si nu prea am gasit decat din piele. si nu-mi sta bine in aia si nici nu imi placa.plss.sunt din bucuresti. nu conteaza pretul. mi-ar placea un sacou mai gros sau orice de fapt dar nu geaca din piele.mersi mult

5 răspunsuri:
| zuzukaeu a răspuns:

Eu am gasit ceva foarte trendy intr-un magazin dar in timisoara, este o geaca din piele dar e si sport are gluga de fapt o chestie cu fermoar care o poti detasa daca doresti e misto si sacouri sunt faine.

| celmaitare explică:

Aaa Sunt fata happy

| Radu_8381 a răspuns:

Http://www.laredoute.ro/ are de toate site-ul asta

| greentea a răspuns:

Zara, Stradivarius, Bershka, Pull & Bear, C & A, Koton, Pimkie. Lista poate continua. thinking

| wol a răspuns:

Decatlon, daca iti place stilul sportwinking au lucruri de calitate mai buna decat gasesti in general