| BornFree a întrebat:

Hai sa facem o poveste:
Erau odata 2 papagali agapornes pe unul il chema Ricoritul si pe altul Ricorita erau frati.
Intr-o zi...(continuati)

7 răspunsuri:
| ManutzuWolfy a răspuns:

Intr-o zi i-am gasit ca se f***au

| Castorul a răspuns:

... nu dorea sa aiba o relatie cu el, asa ca Ricoritul... (continuati)

| niku93 a răspuns:

S-au imperecheat si au facut multi pui.

| LoveIsForFree a răspuns:

Ricoritul se indragosti de Ricorita.Dar Ricorita...(continuati)

| Ionela256 a răspuns:

Unul din ei(Ricoritul) s-a dus in padure sa caute de mancare, cand ditr-o data un alt iepure sare pe el si incearca sa-l omoare.Ricoritul s-a speriat si a fugit acasa.Acasa s-a intalnit cu acel iepure dupa drum, ce ajunsese inaintea lui acasa si ii omorase sotia, pe Ricorita.El cand a vazut s-a spanzurat.laughing)))

| CrosS a răspuns:

Alina... ca nu mai avea un picior si penele de pe fundulet erau in gura ricotei care inca era mahmura si cu un tatuaj pe spranceana stanga, "Il iubesc pe urs" continuati...

| Alina_8150 a răspuns:

Si fantomele lor s-au intalnit la poarta lui Sf Petru ...Ricoritul s-a trezit din betie si si-a dat seama ca... (continuati)