| Ancuutsa a întrebat:

Haideti sa facem o poveste :d, Erau o data doi indragostiti care...continuati voi big grin

Răspuns Câştigător
| Marijuana a răspuns:

Care se sarutau in ploaie, plangand, fiind ultimele lor saruturi deoarece viata grea si toata lumea rea reusise pana la urma sa-i departeze...Lacrimile lor le curgeau usor, usor pe obraji si simteau cum inima parca le batea din ce in ce mai usor, nu`si doreau sa se termine niciodata aceasta clipa.Doreau sa opreasca timpul in loc.Asta era iubire adevarata...

13 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Care. au muscat din fructul interzis si asa ne-am nascut noi.Gata, toata lumea la culcare.

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

PE care ii manca asa de tare in cur ca baiatu i-a dat prepubescentei la dodoasca si a lasat-o "prego"

| mario a răspuns:

Care s-au impuscat.

| andreea_1536 a răspuns:

Care luptau pentru o iubire imposibila, dar uneori imposibilul e posibil. sper

| pokemondoll a răspuns:

Care sau intalnit pe strada si au facu POC, vine cupidon si ii inteama cu sageata lui fermecata pe amandoi in fund big grin Amandoi se indragostesc si mai tare trasformanduse baiatu si fata in 2 inimioarelove struck Au facut copii, vreo 6 inimioare mai micirolling on the floorRestul, vedeti voi rolling on the floor

| Sonny_5515 a răspuns:

Nu asa.Cik a fost odata o curva...acuma sunt toaterolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Addah a răspuns:

Unul din ei nu avea ce face asa ca bantuie pe TPU

| Katerine a răspuns:

Care nu se iubeau. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pierdeau timpul pretios stind pe net...ci nici de cum nu işi sunau unul altuia sa isi spună...,, TE IUBESK"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, s`o facem. Si dupa aia s`o publicam in Gazeta Sporturilor. Yuhuu`...yawn.

| InCulPaTa a răspuns:

Care se iubeau maxim. dar a intervenit o fata in viata baiatului si. continuati voitongue

| mesterciurar a răspuns:

...care au facut sex din prima zi... Sfarsit. E bine?