| Biaix a întrebat:

Hei! Am nevoie urgentă de o soluție :c Mi-am pătat pantalonii preferați cu niște mere. Eu stăteam jos și cineva a aruncat un măr spre mine și era puțin putred și mi-a nimerit fix pe genunchi :c Am pus Fairy și i-am lăsat să se înmoaie...nimic. I-am pus și în mașină la fiert..nici asta nu a mers. Oare merge cu înălbitor? (Sunt albi)....nu știu ce să mai fac >.< Mulțumesc! Scuze pentru categorie.dar am nevoie urgent :c

2 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Eu zic sa ii duci la curatatorie. Vor sti ei ce sa le faca si nici nu costa foarte mult.

| maddux a răspuns:

Incearca sa aplici pasta de dinti pe acel loc si dupa spalai, stiu ca suna ciudat, dar merge si pentru picaturile de ulei.