| Marius19980 a întrebat:

Hei, are cineva idee cam cat costa sa imi faca un designer interior o randare pentru un apartament de 2 camere? (aprox 60m2). Vreau doar randarea!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la 15-20 euro / mp in sus.

| dullcat a răspuns:

Buna.Depinde de oras, de complexitatea amenajarii etc. Apoi, tu zici ca vrei doar randarea, insa trebuie sa stii ca aceea nu apare in mod magic, asa cum faci cu Ai, scrii cateva cuvinte si gata imaginea.
Fiecare element din apartament trebuie construit de la 0 intr-un program 3D, iar asta dureaza destul de mult, mai ales daca vrei un stil anume si nu doar niste chestii cu mobilier basic pe care il gasesti in biblioteca mediocra a programului.Randarile de asemenea iau timp, este solicitat maxim PC-ul, dupa ce sunt stabilite materialele, texturile, plus alte efecte care sa duca la un rezultat profesionist, cat mai aproape de realitate, nu sa fie asa random, cu vibe de joc video.