| nexus9710 a întrebat:

Hei TPU, am o mica intrebare, stie cineva niste idei sau solutii cu care pot indeparta folia de pe termopane ( mai bine zis de pe rama termopanului )... din ce am vazut cica ar fi de prin 2009, nu se duce asa usor. Cum as putea sa scot acea folie fara a zgaria termopanul? dau funda.

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Incearca sa stergi rama cu un material textil inmuiat in spirt medicinal, cred ca va merge.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Daca nu s-a scos imediat, acum e imposibil. Oricum va ramine urit, patat.