| Madzyz_5935 a întrebat:

Help! Cum pot sa usuc niste plante pentru ierbar mai repede ( pana joi )? plsssss crying

Răspuns Câştigător
| Eduard a răspuns:

La soare...

6 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Pune plantele intre 2 foi de sugativa si calca-le cu fierul de calcat nu prea fierbinte si fara aburi

| Gabitza_8201 a răspuns:

Tinele la soarewinkingsi fara apalaughing

| loana25 a răspuns:

Poate daca le pui in zir si calci cu fierul de calcat fara aburi?!
Nu stiu exact, dar merita sa incerci pe o floare sa vezi ce iese.

| StEph_3689 a răspuns:

Le bagi in cuptor vreo 10-20 min sau in cuptoru microunde.

| izzycupcake a răspuns:

Poti sa le pui intre doua foi si sa dai cu fieru de calcat peste, sau sa le pui intre paginile unei carti.

| Madzyz_5935 explică:

Le-am facut cu fierul si nu prea au iesit. apoi le-am pus in cuptor si s-au uscat de tot. sad