| DenisuTzu1133 a întrebat:

Help mi s-a rupt clanta de la usa si nu se mai deschide ce sa fac sunt la camin

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta administratorul caminului, sau pedagogul care este de servici la camin, sa te ajute sa deschizi usa!

2 răspunsuri:
| Petru_Boia_1992 a răspuns:

Desfa suruburile de la suportul clantei si o sa ajungi pana la limba(chestia aia care tine inchis usa), si o baza I ca sa se deschisa.

| Piculist_Mihaela_1994 a răspuns:

Îți trebuie doua cuțite rezistent dar suficient de subțiri sa încape în spațiul dintre usa și tocul lateral. Foloseștele sa împingi broasca/iala înapoi în broasca/iala